Hakkımızda

Yatırımlarına 1969 senesinde başlamış olan Genel Tekstil, kendi trendinde her zaman yukarıya doğru bir çizgi göstermiştir. Çok geniş bir ürün portföyü ve orta derecede kalite seviyesi sunmak yerine, Genel Tekstil, belirli bir alanda uzmanlaşmayı tercih ederek, jakarlı dantel üretimi, hazır dokuma panoları, drapeli ürünler, mutfak perdeleri ve masa örtüleri alanında en yüksek kalite standartlarına ulaşmayı başarmıştır.

Genel Tekstil, yıllardır kazandığı deneyimlerle, teknolojisini daima yenilemiştir ve şirket lehine pozitif değişikliklerle kendi sektöründe lider şirketlerden biri olmuştur. Genel Tekstil, çalışma alanlarını sınırlandırarak kendi uzmanlık seviyesini tasarlamıştır, tüm ürünlerini en yüksek kalitede sunarak başarısını daima devam ettirmiştir ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmiştir.

Sipariş yerleştirme, Genel Tekstil'in üretim planlamasinda en önemli aşamayı teşkil etmektedir. Bunun böyle olmasının nedeni ise, müşterilerin isteklerinin son üretimdeki birleşmeyi görmek istemesinden kaynaklanmaktadır, her müşterinin kendine göre spesifik farklı talepleri bulunmaktadır. Tüm önemli noktaları göz önünde bulundurarak, yüksek envanter seviyeleri yapmaktansa, Genel Tekstil siparişler doğrultusunda kendi üretimine başlar. Genel Tekstil'in felsefesi, kendi iş çevresinde ve işin her safhasında özen ve sebatla çalışmayı içine almaktadır böylece müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı sağlamaktadır.

Genel Tekstil, 15 ‘den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır, bu ülkeler arasında ilk sıraları, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Avrupa ve Asya ülkeleri almaktadır. Genel Tekstil, bu önemli pazar aktivitesinde rekabet olgusunun artmasının en büyük nedeninin kalite olduğunu bilmektedir ve bunun için her zaman global bir anlamda en iyi kalite standartlarını ve hizmetlerini sunmaktadır.

 
© 2005 Her Hakkı Saklıdır.